Od 30 lat tworzymy zespół Piramidy Film zajmując się kompleksową usługą oświetlenia. Realizując plany filmowe, teatralne, telewizyjne oraz  reklamowe poznaliśmy branżę filmową od podszewki. W tym czasie nabyliśmy profesjonalny sprzęt oświetleniowy renomowanych marek. Nasza pasja do filmów nie kończy się jednak na świetle. Dlatego w 2007 roku utworzyliśmy Studio Kosmos.

zdjęcia filmowe i teledyskiDysponujemy dużą powierzchnią zdjęciową z nieskończonymi możliwościami aranżacji oraz horyzontami blue, green, black. Możemy zapewnić również sprzęt kamerowy oraz catering.
sesje fotograficzneZapewniamy profesjonalny sprzęt zdjęciowy oraz przestrzeń do kreatywnego tworzenia.
Próby kameroweTestuj do woli. Sprawdź ustawienia kamery, warianty realizacji projektu oraz światła.
PackshotySfotografuj swój produkt profesjonalnie. Zapewniamy światło błyskowe oraz tła fotograficzne w różnych kolorach.
Naszym celem było stworzenie profesjonalnej przestrzeni filmowej do zadań specjalnych
Przestrzeń studyjna sprawdzi się przy realizacji różnego typu produkcji filmowych, telewizyjnych czy internetowych
Projektując budynek skupiliśmy się na łatwym dostępie, zarówno dla klienta, jak i ekip technicznych, a także na kwestiach bezpieczeństwa
Atutem Studia Kosmos jest również bezpośrednie sąsiedztwo z magazynem Piramidy Film, co pozwala na wynajem sprzętu oświetleniowego w przystępnych cenach przy całkowitym zredukowaniu kosztów transport

Studio Kosmos wyróżnia się profesjonalną obsługą asystentów oraz ekip oświetleniowych.
Bezpośrednio przy budynku mieści się również przestronny ogrodzony parking na wiele aut osobowych i dostawczych.

Kim jesteśmy?

Ekipa Studia Kosmos to przede wszystkim rodzinna – i to dosłownie!

Na jej czele stoją Krzysztof i Marek doświadczeni mistrzowie oświetlenia uzbrojeni w wiedzę i szeroki wachlarz umiejętności technicznych. Cokolwiek wymyślisz, oni to stworzą.

Męską część ekipy uzupełnia Filip, nadążający za nowinkami technologicznymi, czuwa nad dalszym rozwojem technicznym i technologicznym studia.

Żeńską energię wprowadzają Ewa, Paulina i Ada. Dziewczyny skupiają się na logistyce, finansach oraz kontaktach z klientami, a także szczegółami, które niekiedy umykają oku techników.

Naszą największą siłą jest Zespół, który odpowie na każde pytanie i pomoże w realizacji wyzwań, które przed nami postawicie

Przekonaj się!